Projektowanie PCB

Zajmujemy się projektowaniem płytek drukowanych PCB. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu obwodów drukowanych jednowarstwowych i dwuwarstwowych. Zaprojektowaliśmy wiele płytek PCB które są zamontowane w wielu urządzeniach elektronicznych. Projektując płytki PCB zwracamy szczególną uwagę na dokładność i funkcjonalność projektowanych obwodów. 


Nasze projekty realizujemy w programie Eagle CAD Soft. Do wykonywanych projektów generujemy pliki produkcyjne i pomagamy przy wykonywaniu dokumentacji produkcyjnej. 

Szczegóły projektu ustalamy z klientem na każdym etapie realizacji projektowanego obwodu. Zawsze szukamy najlepszego rozwiązania dla projektowanej płytki tak aby była jak najbardziej optymalnie zaprojektowana zarówno pod kątem elektrycznym jak i mechanicznym. 

Aby zamówić u nas projekt płytki PCB prosimy o przesłanie jak największej ilości danych związanych z projektowaną płytką. Pozwala nam to na szybką realizację projektów zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Projektujemy płytki dla firm jak i osób indywidualnych zajmujących się hobbystycznie elektroniką.


Dzięki zdobytemu doświadczeni przez wiele lat w projektowaniu płytek współpracujemy z naszymi partnerami którzy wykonują obwody drukowane. 

Nasza dokumentacja dostarczana jest bezpośrednio do producenta płytek, zgodnie z wymogami technologicznymi producenta.

Pomagamy klientom przy realizacji serii prototypowych jak i produkcyjnych. 

Dzięki naszym partnerom oferujemy klientom kompleksową usługę :

  1. PROJEKT
  2. WYKONANIE
  3. MONTAŻ