Karty przekaźnikowe


Karty przekaźnikowe to bloki wykonawcze dla różnego rodzaju systemów automatyki. Projektujemy i wykonujemy różnego rodzaju karty wyposażone w różną ilość przekaźników. Nasze karty współpracują zarówno z systemami cyfrowymi wykonanymi na mikrokontrolerach jak i opartymi na Raspberry Pi czy Arduino.

Karty które wykonujemy mogą być sterowane bezpośrednio - podając na odpowiednie piny sygnały sterujące jak i pośrednio poprze różnego rodzaju interfejsy np. I2C, RS232C, USB. 

W naszej ofercie znajdą Państwo karty przekaźnikowe do małych systemów sterowania posiadające możliwość sterowania czterema urządzeniami jak i do większych systemów składających się z ośmiu urządzeń. Posiadany również karty programowalne za pomocą których można zbudować systemy do 128 przekaźników.


Wykonywane przez nas karty pracują w wielu systemach automatyki.  

Dzięki naszym kartą można wykonać systemy sterowania inteligentnego domu, czy też systemy sterowania silnikami.

Nasze karty współpracują z Raspberry PI, dzięki takiemu połączeniu mamy możliwość sterowania urządzeniami przez Internet. Klientom dostarczamy również oprogramowanie sterujące. 

Jeśli poszukują Państwo kart przekaźnikowych na indywidualne zamówienie, jesteśmy wstanie zaprojektować takie karty i je wykonać. Zapytania prosimy kierować na nasz adres poczty internetowej.