Realizacje

Wykonaliśmy do tej pory szereg projektów związanych z elektroniką do systemów automatyki przemysłowej. Przedstawiamy najbardziej popularne wśród klientów rozwiązania naszej konstrukcji.


REJESTRATOR TEMPERATURY TYPU  RTPI. 

Rejestratory typu RTPI są to urządzenia przeznaczone do rejestracji temperatury z możliwością załączania urządzeń elektrycznych małych mocy przez sieć Internetową. Dzięki tym rejestratorom mamy możliwość monitorowania temperatury zdalnie. Szczegółowy opis rejestratorów znajduje się na naszej stronie www.rmonitor.info razem z demem systemu pomiarowego.  

PŁYTKA STARTOWA DO MODUŁÓW ESP8266-12 

Niezwykle popularna płytka startowa serii FUNPAM wśród hobbystów, pozwala w łatwy i szybki sposób rozpocząć pracę z modułami WiFi . Dzięki temu modułowi można szybko zbudować proste układy testowe z wykorzystaniem popularnych modułów WiFi jakimi są ESP8266-12.PROGRAMOWALNA KARTA PRZEKAŹNIKOWA PAM-8-I2C-PK 

Karta wyposażona jest w osiem przekaźników sterowanych niezależnie poprzez magistralę I2C. Karta oparta jest o popularny ekspander PCF8574. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy tworzyć systemy sterowania do 128 przekaźników. 


KARTA WYJŚĆ TRANZYSTOROWYCH PAM-8-WNT

Karta wyjść tranzystorowych pozwala sterować różnego rodzaju wentylatorami, przekaźnikami półprzewodnikowymi czy też systemem oświetlenia awaryjnego czy sygnalizacją. Karta przeznaczona jest do układów małej mocy ale wymagających dużej szybkości działania. Karta współpracuje z Raspberry PI i Arduino.